ESG ma znaczenie. Budujemy przewagę dzięki technologiom przyszłości​

Odpowiedzialnie patrzymy w przyszłość. Z użyciem nowych technologii i sztucznej inteligencji tworzymy dopasowane do Ciebie rozwiązania IT i wspieramy Cię w budowaniu organizacji odpowiedzialnej społecznie i środowiskowo.

Budujemy przewagę dzięki odpowiedzialnym technologiom przyszłości​

ESG

Zrównoważony rozwój firmy budzi zaufanie wśród jej pracowników, partnerów i otoczenia.

Zrównoważone IT

Techniki zrównoważonego rozwoju IT mają realny wpływ na cały cykl życia produktów.

Raportowanie 

Wykorzystanie adekwatnych wskaźników niefinansowych ESG ma coraz większy wpływ na realizację strategii biznesowej.

Responsappility to software house wspierający organizacje w realizacji stawianych przez teraźniejszość wyzwań. Opieramy swoje działania o 3 filary zrównoważonego rozwoju.

Nasza propozycja​

Odpowiedzialny społecznie biznes buduje się na fundamentach zrównoważonych produktów

Dzięki współpracy w duchu zrównoważonego IT dostarczamy rozwiązania i produkty, które pomagają budować odpowiedzialny biznes oraz zaufanie społeczne organizacji.
Stawiamy na indywidualne podejście oraz sprawdzone i aktualne technologie. Dopasowujemy model współpracy z naszymi partnerami w zależności od ich potrzeb.

Research-as-a-Service

Dedykowane rozwiązania IT

Produkty własne

Nasze podejście​

Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna i środowiskowa przynosi realną wartość

Misją Responsappility jest wsparcie organizacji w czerpaniu wartości ze zrównoważonych rozwiązań i odpowiedzialnego podejścia. Budujemy most między technologią i AI a wyzwaniami środowiskowymi i społecznymi stojącymi przed biznesem. Stawiamy na jasne zasady, zwinną i partnerską współpracę.

Realizacja Twoich zrównoważonych celów jest wartością dla nas wszystkich

Porozmawiajmy, jak możemy współpracować​

Wyślij nam wiadomość!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Responsappility sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Responsappility sp. z o.o. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać pisząc na adres contact@responsappility.com

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Responsappility sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora w celu kontaktu z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeżeli wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji marketingowych, Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu własnych produktów i usług Administratora. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdują się w Polityce prywatności.

  Opowiedz nam o tym, jakie są Twoje potrzeby

  Skorzystaj z formularza, lub napisz do nas bezpośrednio na adres contact@responsappility.com.

  Znajdź nas też w social mediach​

  Przeczytaj

  No Posts Found!