Tworzymy zrównoważone AI

Jest dla nas kluczowe, aby rozwiązania AI, które tworzymy, były etyczne, zrównoważone i by miały praktyczne zastosowanie, rozwiązywały realne problemy biznesowe.

Dane to klucz do sukcesu

To dane w głównej mierze decydują o jakości tworzonej AI. Dlatego podczas prac szczególnie koncentrujemy się na ich jakości.

AI dla realnych problemów

Wiemy, jak ważne jest takie tworzenie i stosowanie AI, by odpowiadało ono na realne problemy i wyzwania naszych partnerów.

Efektywność obliczeniowa

O biznesowej zasadności stosowania AI decyduje nie tylko jego jakość, ale również szybkość działania i potrzebna infrastruktura w tym również urządzenia mobilne i brzegowe.

Ciągły rozwój i monitoring

Rozumiemy, że o rozwiązanie AI należy dbać, także podczas jego stosowania, tak aby zjawiska takie, jak dryft nie obniżyły jego jakości działania. Proces rozwoju algorytmów trwa cały czas.

Praca nad AI to ciągły proces

Praca nad rozwiązaniami AI i uczenia maszynowego wymaga precyzji, nieszablonowych pomysłów i iteracyjnego podejścia. Wiele czynników ma wpływ na finalną jakość działania algorytmów, a proces poszukiwania właściwego rozwiązania zawsze wiąże się z wieloma eksperymentami. Dlatego metodyki zwinne, standardy pracy data science takie jak CRISP-DM oraz etapowe podejście do tworzenia rozwiązania pozwala nam zmniejszać ryzyko, oraz sprawniej osiągać wartościowe rozwiązania.

Zrównoważone i etyczne AI to nasz priorytet

Wierzymy, że rozwiązania AI mają wspierać ludzi i być z myślą o nich tworzone — tak by rozwiązywać ich realne problemy. Dbamy o to by zarówno proces tworzenia, jak i używania algorytmów AI oraz przetwarzania zasilających je danych odbywał się etycznie i odpowiedzialnie.
Ważny jest dla nas aspekt środowiskowy stosowania AI. Wiemy, że rozwijanie i stosowanie algorytmów na dużą skalę wiąże się z obciążeniem środowiska. Dlatego wspieramy takie trendy jak Green AI, kompresja modeli uczenia maszynowego, czy zwracanie uwagi na złożoność obliczeniową rozwiązań.

Sztuczna inteligencja jest jedną z odpowiedzi na obecne wyzwania społeczne i środowiskowe.

F.A.Q. - nasze podejście do AI

Uważamy, że tak naprawdę o przydatności rozwiązania decydują dane użyte do jego stworzenia. Wpływają one na długość i złożoność procesu badawczego, na jakość i trwałość rozwiązania. Bez dobrych, wartościowych zbiorów danych nawet najbardziej błyskotliwy algorytm się nie sprawdzi.

Tak, są niezbędne, a o ich jakość warto zadbać jeszcze przed faktycznym rozpoczęciem prac badawczych. Wiemy, jak przeprowadzać proces zbierania, pozyskiwania, czy tworzenia w sposób syntetyczny zbiorów danych i chętnie Cię w tym wesprzemy.

Przeprowadzamy analizy i prace nad sztuczną inteligencją zarówno dla danych ustrukturyzowanych, jak i nieustrukturyzowanych. Zagadnienia wizji komputerowej, analizy audio, prognozowania i analizy szeregów czasowych, czy systemy rekomendacyjne to tylko przykłady działań, które możemy podjąć. To i jeszcze więcej jesteśmy w stanie dla Ciebie stworzyć zależnie od Twoich potrzeb.

Uważamy, że dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie tworzyć efektywne obliczeniowo, odporne, etyczne i faktycznie aplikowalne do realnych problemów rozwiązania. Jakościowa i ilościowa skuteczność rozwiązania jest dla nas bardzo ważna.

Technologie, których używamy

Sprawdź, gdzie stosujemy AI

Research-as-a-Service

Stwórz razem z nami rozwiązanie AI dla Twojej organizacji.

Custom Software Developement

Zrobimy dla Ciebie zrównoważony produkt, wykorzystaj AI

Nasze rozwiązania

Zobacz jakie zrównoważone rozwiązania tworzymy sami

Porozmawiajmy, jak możemy współpracować​

Wyślij nam wiadomość!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Responsappility sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Responsappility sp. z o.o. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać pisząc na adres contact@responsappility.com

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Responsappility sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora w celu kontaktu z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeżeli wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji marketingowych, Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu własnych produktów i usług Administratora. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdują się w Polityce prywatności.

  Opowiedz nam o tym jakie są Twoje potrzeby

  Skorzystaj z formularza, lub napisz do nas bezpośrednio na adres contact@responsappility.com.

  Znajdź nas też w social mediach

  Przeczytaj

  No Posts Found!