Custom Software Development

Tworzymy rozwiązania IT dostosowane do Twoich potrzeb

Zrównoważone rozwiązania IT

Wspieramy naszych partnerów w osiąganiu wartości, dzięki zrównoważonym i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom IT. Dostarczamy narzędzia pozwalające prowadzić efektywny biznes w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. Projektujemy oraz rozwijamy produkty cyfrowe, korzystając z dobrych praktyk zrównoważonego wytwarzania oprogramowania. W oparciu o Twoje potrzeby, szanse i możliwości stworzymy dla Ciebie dedykowane produkty cyfrowe i wesprzemy Cię w całym cyklu ich życia od fazy koncepcyjnej, przez MVP, rozwój i utrzymanie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Naszym priorytetem jest tworzenie zrównoważonych produktów dostosowanych do potrzeb Twoich i Twoich partnerów. Chcemy, aby by tworzone przez nas rozwiązania wspierały Twoje cele z obszarów ESG.

Aplikacje mobilne

Mobilne aplikacje wykorzystujące potencjał Edge AI

Aplikacje webowe

Rozwiązanie wspierające Twoje zrównoważone cele

Rozwiązania AI

Praktyczne i produkcyjne stosowanie uczenia maszynowego

Rozwiązania chmurowe

Elastyczność, bezpieczeństwo i odpowiedzialne podejście do infrastruktury

Z nami wykorzystasz technologie do tworzenia wartości, działając przy tym zgodnie z ideą społecznej i środowiskowej odpowiedzialności biznesu

Rodzaje projektów

Solution Ideation and Design

Zrównoważone produkty cyfrowe należy oprzeć nie tylko na analizie problemu biznesowego, ale również na wpływie wywieranym na organizacji oraz jej otoczeniu i partnerach. Wspólnie z Tobą opracujemy koncepcję rozwiązania, wspierającego czynniki ESG i raportowanie niefinansowe, która może korzystać ze wsparcia AI. Przeanalizujemy Twoje potrzeby, możliwości i wymagania oraz zaprojektujemy produkt wspierający Twój biznes.

Dla kogo?

Solution Ideation and Design to usługa dedykowana organizacjom, które:

Co otrzymasz?

 Lista wymagań opracowana na podstawie pracy warsztatowej oraz analizie problemu biznesowego.

Plan dojścia do fazy MVP biorący pod uwagę wymagania i możliwości

 Rekomendacje co do kierunku i priorytetów dalszych prac

Stosując metodyki analizy wymagań i projektowania produktów można stworzyć fundamenty do dalszych prac deweloperskich.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy najlepszą ścieżkę współpracy.

Skontaktuj sięOszacuj projekt

Software Development

Software Development — tworząc zrównoważone produkty cyfrowe, należy zwracać uwagę na wpływ środowiskowy i społeczny nie tylko finalnego produktu, ale w całym jego cyklu życia — również w fazie jego tworzenia i utrzymania. W ramach prac nad oprogramowaniem staramy się działać zgodnie z założeniami zrównoważonej inżynierii oprogramowania (Sustainable Software Development). Tworzymy produkty, korzystając z metodyk zwinnych, współpracujemy z Tobą nad priorytetyzacją i zarządzaniem wymaganiami. Projektujemy, tworzymy i rozwijamy aplikacje mobilne, webowe i chmurowe, w szczególności wykorzystujące rozwiązania sztucznej inteligencji.

Dla kogo?

Software Development to usługa dedykowana organizacjom, które:

Co otrzymasz?

Prowadzone wg metodyk zwinnych prace nad Twoim produktem cyfrowym.

Pełną dokumentację projektu.

Skończone i przetestowane, które będziesz mógł stosować w swoim biznesie.

Software Development pozwala na stworzenie produktów, które w praktyce stosują najnowsze technologie i AI i wspierają odpowiedzialne podejście do biznesu.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy najlepszą ścieżkę współpracy.

Skontaktuj sięOszacuj projekt

Jak przebiega proces?

Proces prac nad dedykowanym rozwiązaniem IT jest indywidualny i zależny od zakresu i potrzeb organizacji. Podział prac na etapy pozwala na uelastycznienie prac oraz mitygację ryzyk.

Jak pracujemy nad oprogramowaniem

Zrównoważone AI to nasz priorytet

W naszej pracy stawiamy na nowoczesne technologie, odpowiedzialne podejście do stosowania AI i tworzonych rozwiązań. Rozumiemy, ile znaczą dane i że to w nich zawarty jest tak naprawdę potencjał tworzonych algorytmów. Wierzmy, że AI może wspierać cele odpowiedzialnego rozwoju i sprostać wiążącym się z nimi wyzwaniom.

Technologie, których używamy

Porozmawiajmy, jak możemy współpracować​

Wyślij nam wiadomość!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Responsappility sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Responsappility sp. z o.o. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać pisząc na adres contact@responsappility.com

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Responsappility sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora w celu kontaktu z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeżeli wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji marketingowych, Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu własnych produktów i usług Administratora. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdują się w Polityce prywatności.

  Opowiedz nam o tym jakie są Twoje potrzeby

  Skorzystaj z formularza, lub napisz do nas bezpośrednio na adres contact@responsappility.com.

  Znajdź nas też w social mediach

  Przeczytaj

  No Posts Found!