Poznajmy się

Działamy z pasji do technologii i AI, w trosce o dobro wspólne, z wiarą, że zrównoważony biznes jest potrzebny nam wszystkim. Naszym priorytetem jest tworzenie odpowiedzialnej społecznie i środowiskowo firmy i wspieranie w tym innych.

Kim jesteśmy

Wykorzystujemy nasze kompetencje w technologii IT, by tworzyć zrównoważone rozwiązania

Postanowiliśmy stworzyć ResponsAppility na fundamentach naszych dotychczasowych doświadczeń. Od lat działamy w branży IT, tworząc produkty, prowadząc i realizując projekty komercyjne dla polskich i zagranicznych partnerów. Specjalizujemy się w sztucznej inteligencji i aplikacjach SaaS. Naszą wiedzę i doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać, by wspierać firmy w ich zrównoważonym rozwoju.

Wierzymy, że produkty cyfrowe mogą być zrównoważone

AI może być filarem współczesnego odpowiedzialnego biznesu.

Kierujemy się naszą misją, by wspierać organizacje w czerpaniu wartości ze zrównoważonych rozwiązań i odpowiedzialnego podejścia. Uważamy, że świat stoi przed wielkimi wyzwaniami, a dla firm społeczne i środowiskowe aspekty działania będą coraz istotniejsze. Jesteśmy świadomi, że to wymagająca zmiana. Sprawiamy, że firmy przechodzą tę transformację sprawniej dzięki nowym technologiom.

AI może być wykorzystywane jako skuteczne narzędzie osiągania celów zrównoważonego rozwoju

Naszymi wartościami kierujemy się zarówno przy podejmowaniu strategicznych decyzji, jak i w codziennej pracy

Jak pracujemy

Technologia wykorzystywana, by służyć zrównoważonym celom

Wierzymy, że każdy z nas ma wpływ na kształtowanie przyszłości naszej planety. Dlatego w swojej codziennej pracy, dużą wagę przykładamy do podejmowania odpowiedzialnych środowiskowo decyzji technicznych i badawczych. Wiemy, że podejmowane przez nas działania związane z odpowiednim doborem technologii czy planowaniem architektury rozwiązania będą miały wpływ na środowisko.

Wytwarzanie produktów cyfrowych też może być zrównoważone

Odpowiednie podejście do budowania rozwiązań i produktów pozwala tworzyć je w sposób zrównoważony

Stawiamy na przyrostowe budowanie produktów i częste pętle zwrotne walidujące słuszność prowadzonych działań. Pracujemy przy użyciu metodyk zwinnych, opartych o Agile (Kanban, Scrum), a także Lean Development i Design Thinking. Zależy nam na szybkiej weryfikacji hipotez i optymalizacji kosztów prowadzonych działań.

Dobór metodyki wpływa na zrównoważone tworzenie produktów

Nowoczesne metodyki, racjonalny dobór technologii, partnerska współpraca pozwala nam wspólnie tworzyć produkty i rozwiązania na miarę stojących przed Wami wyzwań

Porozmawiajmy, jak możemy współpracować​

Wyślij nam wiadomość!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Responsappility sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Responsappility sp. z o.o. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać pisząc na adres contact@responsappility.com

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Responsappility sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora w celu kontaktu z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeżeli wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji marketingowych, Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu własnych produktów i usług Administratora. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdują się w Polityce prywatności.

  Opowiedz nam o tym jakie są Twoje potrzeby

  Skorzystaj z formularza, lub napisz do nas bezpośrednio na adres contact@responsappility.com.

  Znajdź nas też w social mediach

  Przeczytaj

  No Posts Found!