Research-as-a-Service

Zbadamy rozwiązanie AI dla Twojej organizacji

 

Zastosuj AI w swojej organizacji

Stworzenie skutecznego rozwiązania zawierającego AI to złożony i wymagający proces. Każde wykorzystanie sztucznej inteligencji składa się z kilku kluczowych elementów. Problem biznesowy, dane, algorytmy, integracje, złożoność obliczeniowa — każdy z tych czynników ma istotny wpływ na finalną jakość rozwiązania. W ramach współpracy wesprzemy Cię i przeprowadzimy cały zakres prac badawczych, od analizy możliwych scenariuszy i dostępnych danych, przez przygotowanie algorytmów, po stworzenie demonstracyjnych aplikacji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

AI daje bardzo szerokie spektrum możliwości i zastosowań. Kluczowe jest jednak indywidualnie podejście do problemu i dostosowanie rozwiązania do Twoich potrzeb.

Analiza wideo

Inteligentna analiza danych z obrazów i wideo, wykrywania i rozpoznawanie zjawisk i obiektów

Wykrywanie anomalii

Wykrywanie sytuacji odbiegających od normy w oparciu o dane różnego typu

Optymalizacja procesów

Usprawnienie i automatyzacja kluczowych procesów w organizacji

Prognozowanie

Prognozowanie, estymacja zapotrzebowania, utrzymanie predykcyjne

Produkty cyfrowe oparte o sztuczną inteligencję tworzoną i stosowaną w sposób zrównoważony pozwalają wykorzystać potencjał nowych technologii w realizacji celów ESG.

Rodzaje projektów

AI Adoption Strategy - Strategia adopcji AI

Strategia adopcji AI pozwoli Ci poznać potencjał na usprawnienie Twojej organizacji z wykorzystaniem rozwiązań sztucznej inteligencji. Dzięki przekrojowej ocenie procesów oraz dostępnych danych powstanie spójny plan działania i zidentyfikowane zostaną najkorzystniejsze scenariusze użycia AI.

Dla kogo?

Strategia adopcji AI to usługa skrojona dla organizacji, które:

Co otrzymasz?

Przekrojowa analiza procesów w organizacji pod kątem wykorzystania AI do ich optymalizacji. Analiza różnych scenariuszy i typów algorytmów.

Przegląd i ocena źródeł danych możliwych do wykorzystania w celu stworzenia algorytmów AI. Wstępna analiza przydatności poszczególnych rodzajów danych.

Rekomendowany plan działań opisujący kolejne etapy tworzenia rozwiązania opartego o AI

Skuteczna aplikacja rozwiązań uczenia maszynowego w organizacji wiąże się z mnogością ryzyk. Opracowanie Strategii Adopcji AI pomaga przeciwdziałać ich wystąpieniu.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skontaktuj się z nami, a my wspólnie dobierzemy najlepszą scieżkę współpracy

Skontaktuj sięOszacuj projekt

Feasibility Study - Studium Wykonalności

Feasibility Study — Studium Wykonalności pozwoli Ci ocenić możliwości wykorzystania AI do rozwiązania danego problemu biznesowego. Jego realizacja pozwoli określić zasadność i możliwość prowadzenia dalszych prac w kierunku budowy pełnoskalowego rozwiązania. Przeanalizowane zostaną dane oraz możliwe podejścia.
W rezultacie stanie się jasne, czy zastosowanie uczenia maszynowego do danego problemu ma szanse powodzenia. Dodatkowo otrzymasz informacje jak zrobić to możliwie sprawnie i efektywnie, przy użyciu jakich danych oraz jakie dalsze kroki pozwolą uzyskać satysfakcjonujące rozwiązanie.

Dla kogo?

Feasibility Study to usługa skrojona dla organizacji, które:

Co otrzymasz?

Raport zawierający analizę możliwych podejść i scenariuszy wykorzystania AI w danym problemie.

Kod źródłowy całości przeprowadzonej analizy danych i prac nad algorytmami.
Rekomendacje i plan działania w dalszych fazach prac nad rozwiązaniem.

Feasibility Study pozwala na jasne określenie zadania, jakie ma wykonywać AI w danym problemie, potrzebnych danych, warunków brzegowych, czy rodzaju stosowanych algorytmów.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skontaktuj się z nami, a my wspólnie dobierzemy najlepszą scieżkę współpracy

Skontaktuj sięOszacuj projekt

Proof-of-Concept

Proof-of-Concept — To najbardziej zaawansowany i pracochłonny wariant usługi RaaS. Jest to nieodłączny element budowania produktów i rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję. Jego celem jest zbadanie, czy dane zastosowanie AI ma potencjał praktyczny i szanse na skuteczne, długofalowe działanie. Podczas prac nad PoC przeprowadzone zostaną eksperymenty uczenia maszynowego, tak by przygotować rozwiązanie nadające się do testów użytkowych. Rezultatem prac jest powstanie algorytmów AI umieszczonych przykładowej aplikacji dostosowanej do rozwiązywanego problemu.

Dla kogo?

Proof-of-Concept jest skierowany do organizacji które:

Co otrzymasz?

Sprawdź, jak sprawuje się rozwiązanie w rękach użytkowników, jak integruje się z pozostałymi systemami w organizacji.

Algorytmy nauczone z użyciem pozyskanych/otrzymanych danych. Ocena jakości działania dla najbardziej powszechnych przypadków.

Znajomość mocnych i słabych stron rozwiązania AI. Jasne wytyczne dotyczące prac nad wdrożeniem produkcyjnym

Proof-of-Concept to kluczowy element skutecznego i odpowiedzialnego stosowania AI, pierwszy praktyczny krok do stworzenia funkcjonalnego rozwiązania.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skontaktuj się z nami, a my wspólnie dobierzemy najlepszą ścieżkę współpracy

Skontaktuj sięOszacuj projekt

Jak przebiega proces?

Research-as-a-Service składa się z 3 wariantów usługi, które układają się w pełny proces adopcji AI. Jednak współpraca może obejmować jeden lub wiele wariantów, dla różnych problemów biznesowych, w zależności od potrzeb organizacji.

Jak pracujemy nad AI

Zrównoważone AI to nasz priorytet

W naszej pracy stawiamy na nowoczesne technologie, odpowiedzialne podejście do stosowania AI i tworzonych rozwiązań. Ważny dla nas jest cel i sposób wykorzystania AI. Rozumiemy, ile znaczą dane — to w nich zawiera się potencjał tworzonych algorytmów. Wierzmy, że AI może być etyczne i wspierać cele odpowiedzialnego rozwoju, a także sprostać wiążącym się z nimi wyzwaniom.

Technologie, których używamy

Porozmawiajmy, jak możemy współpracować​

Wyślij nam wiadomość!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Responsappility sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Responsappility sp. z o.o. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać pisząc na adres contact@responsappility.com

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Responsappility sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora w celu kontaktu z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeżeli wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji marketingowych, Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu własnych produktów i usług Administratora. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdują się w Polityce prywatności.

  Opowiedz nam o tym jakie są Twoje potrzeby

  Skorzystaj z formularza, lub napisz do nas bezpośrednio na adres contact@responsappility.com.

  Znajdź nas też w social mediach

  Przeczytaj

  No Posts Found!