Poznaj nasze usługi

W ResponsAppility działamy z naszymi partnerami w różnych modelach współpracy. Dzięki elastycznemu i zindywidualizowanemu podejściu możemy tworzyć rozwiązania odpowiadające potrzebom biznesowym, dbając o najwyższe standardy rozwiązań odpowiedzialnych społecznie i środowiskowo.

Research-as-a-Service

Skuteczne stosowanie rozwiązań AI wymaga sprawdzenia ich wcześniej w mniejszej skali

Stosowanie AI to złożony proces. Iteracyjne podejście i wczesne sprawdzenie hipotez na mniejszą skalę jest w nim szczególnie istotne. Wykonane razem z nami Feasibility Study (Studium wykonalności) bądź PoC (Proof-of-concept) będą stanowić pierwszy krok do skutecznego rozwiązania problemu dzięki sztucznej inteligencji.

AI to skuteczne narzędzie budowania zrównoważonego biznesu

Razem z nami możesz projektować i stosować etyczne rozwiązania AI dające Ci wartość biznesową i przewagę konkurencyjną.

Custom Software Development

Nowe technologie wspierają budowanie odpowiedzialnej organizacji

Realizacja celów zrównoważonego rozwoju oparta o rozwiązania IT

Prawdziwa siła nowoczesnych technologii ujawnia się wtedy, gdy są one odpowiedzialnie wykorzystywane dla dobra planety i jej mieszkańców. Rozwiązania IT oparte o chmurę obliczeniową i wykorzystujące sztuczną inteligencję, pozwolą Twojej organizacji odpowiedzieć na wyzwania współczesności.

Zrównoważone rozwiązanie IT wspiera w osiąganiu zaplanowanych wartości biznesowych jednocześnie mając na względzie kryteria ESG

Porozmawiajmy, jak możemy współpracować​

Wyślij nam wiadomość!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Responsappility sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Responsappility sp. z o.o. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać pisząc na adres contact@responsappility.com

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Responsappility sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora w celu kontaktu z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeżeli wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji marketingowych, Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu własnych produktów i usług Administratora. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdują się w Polityce prywatności.

  Opowiedz nam o tym jakie są Twoje potrzeby

  Skorzystaj z formularza, lub napisz do nas bezpośrednio na adres contact@responsappility.com.

  Znajdź nas też w social mediach

  Przeczytaj

  No Posts Found!